Droguri

AGENȚIA NAȚIONALĂ ANTIDROG S-A ALĂTURAT ȘI ÎN ACEST AN PROGRAMULUI OFICIAL DE INTERNSHIP AL GUVERNULUI ROMÂNIEI, EDIȚIA 2024

Cei 150 de tineri selectați în acest program au participat astăzi, la un seminar susținut de specialiștii Agenției Naționale Antidrog.

Printre temele abordate s-au regăsit prevenirea consumului de substanțe psihoactive în rândul tinerilor, programele de asistență integrată care pot fi accesate, precum și cooperarea inter și intrainstituționnală cu ceilalți parteneri atât din țară, cât și din plan internațional.

Programul Oficial de Internship al Guvernului României se desfășoară în fiecare an și este dedicat  elevilor, studenților si absolvenților formelor de învățământ din România și din străinătate.

Related posts

ACTIVITĂŢILE DESFĂŞURATE DE AGENŢIA NAŢIONALĂ ANTIDROG ÎN PRIMUL SEMESTRU AL ANULUI 2024

GT Post

Comunicat ANA – Vizita de lucru a unei delegații din Republica Moldova, la Agentia Nationala Antidrog

GT Post

ROMANIA – MEMBRU IN COMITETUL DE BUGET AL CONSILIULUI DE ADMINISTRATIE AL AGENTIEI UNIUNII EUROPENE PRIVIND DROGURILE (EUDA)

GT Post

Vizita oficiala a delegatiei Gărzii Civile Spaniole, la Agenția Națională Antidrog

GT Post

CÂŞTIGĂTORII CONCURSULUI NAŢIONAL „MESAJUL MEU ANTIDROG” 2021 – 2022

Ion Marius Tatomir

PARTENERIAT ANTIDROG, ÎNCHEIAT ÎNTRE AGENŢIA NAŢINALĂ ANTIDROG ŞI COLEGIUL FARMACIŞTILOR DIN ROMÂNIA

Ion Marius Tatomir

Lasă un comentariu

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy